Поляки вже завтра можуть заблокувати ще один пункт пропуску на кордоні, – ДПСУ

Тема / 01.04.2024 11:56
Читать на русском Read in English

Поляки вже завтра можуть заблокувати ще один пункт пропуску на кордоні, – ДПСУ

Поляки вже завтра можуть заблокувати ще один пункт пропуску на кордоні, – ДПСУ

Польські фермери продовжують блокувати рух вантажівок на двох пунктах пропуску, пропускаючи по кілька вантажних транспортних засобів на годину або взагалі обмежуючи рух. При цьому вже 2 квітня вони планують поновити блокування по напрямку пункту пропуску "Угринів – Долгобичув", де в четвер вони тимчасово припинили свої дії на період Великодніх свят.

Наразі рух тут здійснюється вільно в обох напрямках. Про це заявив у коментарі "Укрінформу" речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"Станом на сьогодні блокування здійснюється на напрямку пунктів пропуску "Ягодин" та "Рава-Руська". Через "Ягодин" та "Раву-Руську" польські протестувальники взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі. На цих напрямках останній період фіксуються нульові показники перетину кордону вантажівками на виїзд з України", – сказав Демченко.

Він уточнив, що через "Ягодин" пропускають на виїзд з Польщі вкрай малу кількість вантажівок за добу, за минулий день таких було 70. Станом на ранок, на двох заблокованих напрямках в чергах на території Польщі загалом перебуває 500 вантажівок, по 250 навпроти кожного з них. Легкові автівки і автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

Речник нагадав, що раніше польські фермери припинили блокувати рух вантажівок по пунктах пропуску "Краківець", "Шегині" та "Устилуг", тут зараз здійснюється інтенсивний рух, як на виїзд з України, так і на в’їзд. Черги на території Польщі ще зберігаються на напрямку "Краківця" – 950 вантажівок, "Шегині" – 600. Однак за тієї інтенсивності руху, що є зараз, водіям не доводиться тижнями стояти в чергах.

Wiki