Росія оголосила надзвичайний стан у постраждалій від повені Оренбурзькій області

image
Новости / 07.04.2024 12:10

Повінь, викликана підвищенням рівня води в річці Урал, змусила евакуювати понад 4000 осіб, у тому числі 885 дітей

Уряд Росії 7 квітня оголосив надзвичайний стан у постраждалих від повені районах Оренбурзької області, повідомляють державні ЗМІ. Повінь, викликана підвищенням рівня води в річці Урал, змусила евакуювати понад 4000 осіб, у тому числі 885 дітей, повідомили в регіональному уряді.

Вода в річці Урал і її притоках продовжує прибувати. Як повідомляє місцева влада, в області затоплено понад шість тисяч житлових будинків. У понад восьми тисячах будинків порушене енергопостачання.

У деяких районах Орська вода доходить до вікон перших поверхів, люди пересуваються містом човнами. Припинена робота нафтопереробного заводу.

Увечері 5 квітня в Орську прорвало дамбу, збудовану кілька років тому, наступного дня надійшли повідомлення про новий прорив.

Влада підтвердила виявлення в зоні затоплення тіл чотирьох осіб, проте стверджує, що жоден із них не потонув, а смерть настала з інших причин.

Повенева ситуація «розвивається за найгіршим сценарієм», повідомило російське державне агентство новин ТАСС із посиланням на регіональну владу.

Вранці 7 квітня до Оренбурга прилетів голова МНС Росії Олександр Куренков. У доповіді йому заступник голови відомства Ілля Денисов оцінив ситуацію як «складну».

Голова Оренбурга Сергій Салмін заявив, що жителів районів, які перебувають у небезпеці затоплення, евакуюватимуть, за потреби – примусово. Він назвав ситуацію критичною і попередив, що найближчими днями рівень води зростатиме.

Форум

Wiki